Traktor Same 80 ps bejm edhe ndrrim me kerre

Shitet nga: Bujari 17 Mar 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
Same 75
Esht shum i rujtum ka vetem 2800 or
Esht shum ne gjendje te mir pune
Ka kabinen te mbullum hermitikisht e cila ka nxemje dhe ftofje ka edhe radio.
Ka edhe disa pjes te korpes siq shihet edhe ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim