Traktor imt 539

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Faton 05 Pri 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 350 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
Shes traktorin ferguson 39 ne gjendje shum te mir gjithqka i punon dhe nuk ka punuar shum te interesuarit per info 044 636 054!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim