Traktor komplet

Shitet nga: lulzim jahaj 22 Gsh 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
shes dhe ndrroj goldonin me ndonje vetur te ruajtur ne regjistrim ks psh golf 3 passat ose me ndonje opel tjeter goldoni osht i ruajtur siq e shihni ne foto ska asnje penges si psh ne frezz dhe ne pllug kam vetem frejzin i cili bashkangjitet me goldonin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim