Traktor

Shitet nga: Hysni 19 Shk 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
Traktor i prodhuar ne vitin 1988. Ne gjendje te rregullt, i regjistruar.Mund te shitet dhe te nderrohet me vetura Golf, Passat dhe Mercedes.
Per nderrim ka edhe pajisje te tjera qe mund te shihen ne njeren nga fotot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim