Traktor

Shitet nga: Mentor 18 Jan 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
Shes traktorin marsej freguson 135 multi pover ne gjendje shum te mir , ka ardh vitin e kaluar nga jasht ,posedon edhe dokumentat, i ka gjitha gomat e reja , sinjalizim si dhe komplet servisin e kryer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim