Traktor

Shitet nga: Mentor 11 Shk 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
Shes traktor masey freguson 135 multi power ne gjendje perfekte , gjitha gomat e reja si dhe seris komplet posedon edhe dokumentat vitin e kaluar ka ardhur nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim