Traktora

Shitet nga: Gani Krasniqi 02 Mar 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
Shesim traktor te perdorur por ne gjendje perfekte dhe te ruajtun massey fergusan 235 per me shum na kontaktoni ne 049883008 dhe ne 049523414 me qmim sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim