Traktorin imt 540

Shitet nga: halil 09 Pri 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
shes traktorin imt 540 ne gjendje shum te mire siq shihet ne foto asht shum i rujtun dhe pak i perdorur per me shum informata kontaktoni ne nr 044639546
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim