gran dhe auspuh per tafe 42di

Shitet nga: Genti 02 Nën 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
Kerkoj GRAN edhe AUSPUH per TAFE 42 di. ju lus kush e ka me mu lajmru ne ket nr. te telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim