GREDER FAUN FRISCH F 185 c

Shitet nga: Mentori 30 Qer 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 700 EUR

Komuna: Pejë
Shtitet Grederi I tipit FAUN FRISCH F 185 c, grederi nuk eshte ne gjendje per pun, e ka te demtuar NDERRUESIN E SHPETESIS, dhe disa pjes te tjera me te vogla.

Motorrin e ka DEUTZ 8 cilindra ne gjendje shum te mir, mundet te ndezet dhe te pervohet.

Qmimi: 7.900.00 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim