Pjes per Mercedes E model coupe 124 -250

Shitet nga: Mercedes 13 Krr 00:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes pjes te ketij modeli mercedes 124 dhe 201
-250 kem edhe per 190

-viber-


Makina nuk eshte kjo he foto por eshte e njejta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim