Skuteri

Shitet nga: Besfort 19 Shk 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet Skuteri FA-50E, 50cc. ngjyra kuq/hiri, viti i prodhimit 2014,Skuteri eshte shum i ruajtur dhe shum pak i perdorur. eshte i doganuar.

TEL:044 223 492 DHE 049 60 83 60
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim