BICIKLET ELEKTRIKE PONY

Shitet nga: xxx 13 Shk 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Bicikleta eshte ne gjendje te rregullt nuk ka asnje defekt i punojn te gjitha.Bickikleta eshte 24V ka dy bateri te cilat jan nga 12V,mund te palohet .Dhe bicikleta ka mbushesin e vet.Nese deshironi te bleni bateria te rreja mund te gjeni kudo dhe nuk kushtojn shtrenjet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim