Biciklet GHOST

Shitet nga: xxxx 11 Nën 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pejë
Biciketa eshte ne gjendje te regullt ka pjeste me te mirat qe jan 2015 siq jane; xt deore ndruesin e shpejtsive dhe shpejtesit slx deore,bandashat xt deoredhe amortizerat roxshok.Bicikleta eshte 26 dhe eshte mtb.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim