KEEWAY

Shitet nga: agroni20 28 Mar 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Pejë
SHES Kewway motorrs i rujtum pa asni defekt (normal) jo shum i perdorur dhe eshte 50cc ,dhez ne pull pa prb dhe gjithaashtu posedon dokumentacion qe esht ardh nga jasht .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim