Motocikleta 49 cc

Shitet nga: visar 07 Gsh 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Pejë
Shitet motocikleta, tip trotineti i vecante. Eshte fare pak i perdorur. Ka ardhur nga Gjermania. Eshte me benzine. Ka tri shpejtesi dhe arrin shpejtesine deri ne 60 km/h. Eshte 49 cc dhe per te nuk duhet asnje dokument.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim