Motoqiklet me rrymë

Shitet nga: sokol 04 Jan 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Pejë
Ofruar këtu është një përdorur 48V - 1600 Watts MACH1 E-Scooter Modeli 10 brushless 48V / 1600W
Skuter është e pajisur me dritë dhe e ka të re Turbo & Ekonomi kaloni
Përshkrimi i produktit:
Rrota e përparme dhe e pasme e ka shpuar frenat disk Vala.
Disk sistemi i frenave me rregullimin gjobë e pads frenave.
Rrota e pasme është e pajisur me dy pezullim rregullueshme.
Mbyt me regjimin kalimi Turbo / Eko.
Skuter ka Vorderlich & dritë e pasme dhe të lehta frenave.
Gomat janë të mbushura me ajër dhe të pajisur me një valvul standarde Schrader.
Makinë është mbështetur nga një makinë zinxhir të besueshëm.
Mbyt është projektuar si një motor si një dorezë rrotulluese.
Ngarkimi tregues mbi mbyt dhe kaloni ndezjen në Handlebars.
Kur akuzuar bateria juaj është kryer nga një pajisje të jashtme ngarkues që është e lidhur me një prizë 230V.
Ngarkuesin është lidhej direkt në skuter, bateritë duhet të merren për të mos.
Skuter mund të përfshihej.
Shpjeguesi i funksionimit në gjermanisht natyrisht.
Njerëzit janë të pasur peshë deri në 150kg për këtë skuter dhe lehtë pjerrësi nuk janë problem.
Bateria: Në varësi të zgjedhjes, në variantin e sipërme !!
Ora tarifimit: 6 - 8 orë
Varg: deri në përafërsisht 25 Km
Gjatësia e 120 cm Scooter-së
Lartësi prej rreth 112 cm Scooter-së
Palosur lartësi 45 cm
Gomave lartësi ca. 28 cm
Tyre gjerësi rreth 9.5 cm
Peshë rreth 27 kg pa bateri
Peshë rreth 45 kg bateri
Shpejtësia maksimale dhe varg të varet nga pesha e shoferit dhe të natyrës së rrugës, dhe mënyra vendosjen Turbo ose i Ekonomisë. Ju lutem gjithmonë veshin rroba adekuate mbrojtëse. Përdoreni vetëm për qëllime të konkurrencës në distanca të përshtatshme. Përdorni në përgjegjësinë tuaj. Përdorni sipas Rregullores gjermane Trafikut Rrugor ndaluar. (jo rrugë ligjore)

ardhur nga swiscra. qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim