Motorr Elektrik

Shitet nga: Shkelzen Halili 23 Sht 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Pejë
Shes motorrin elektrik ne gjendje te rregullt,me mbushje elektrike qe zgjate 3 deri 4 ore dhe mund te vozitesh deri ne 60 kilometra ne dite,per me shume informata thirrni ne tel-044340686
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim