Peugeot Squab

Shitet nga: Egi 03 Maj 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Pejë
Shes skuterin Peugeot Squab ne gjendje shume te mire dhe me qmim Te volitshem .
Ka te paguar doganen dhe homologimin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim