Piago i ardhur nga CH

Shitet nga: Piago 23 Shk 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Eshte ne gjendje te mir perfekte per me shum kontakto 044-256-856 dhe 09-126-129
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim