TOMOS KROS

Shitet nga: toti 02 Pri 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

630 EUR   700 EUR

Komuna: Pejë
shes Tomos Kros 50 cc viti 2012 , vete e kom vozit prej fabrike i regjistrun i skaduar. eshte ne gjendje te mire dhe ekonomik . me dokumenta ne rregull .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim