U SHIT Piaggio i ardhur nga CH

Shitet nga: Piaggio 09 Qer 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Eshte ne gjendje shum te mir perfekte TIP TOP krejt i punojn dritat shtopat sfirena ETJ..e per me shum kontakto...
044-256-856 dhe 049-126-129
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim