Cross Enduro Dhe Skutera

Shitet nga: Tiki 20 Nën 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Komuna: Pejë
Motoçikleta : Kros/Enduro
Prodhuesi: Honda
Modeli: Xr400R
Shes Moto Cross Ne Gjendje Shum Te mir Honda Xr 400 R Goma Te Reja Dhomzor Te Ri Per Info.. 049 409 011. 044 534 769 Qmimi Sipas Marveshjes Shes po Ashtu edhe Skuterat me Qmim te Volitshem Piagio 1. 50cc Piagio 2. 80cc Dhe Mondiall 3. 150cc Ne Gjendje Sum Te Mir siq Po i Shihni ne Foto. Bejm edhe Ndrim Nr per Skutera 045 538 633
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim