MotoKroos

Shitet nga: Qendrim 13 Shk 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 2001
Komuna: Pejë
Motoçikleta : Kros/Enduro
Prodhuesi: Husqvarna
Modeli: Sm610R
Shitet motorr kros huqvarna ngjendje trregullt ka dhe pjes rezerv. Guma e mramt e re flak. 610cc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim