Moto ATV -10

Shitet nga: besnik 10 Maj 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Pejë
Motoçikleta : Me katër rrota/ATV
shes motorr me 4 rrot ne gjendje te mir esht 200cc dhe esht per 2 vet perma shum kontakto ne 044962669 049245942...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim