Aprilia Leonardo 125cc -98

Shitet nga: Eni 17 Shk 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Pejë
Motoçikleta : Skuter
Sheitet Aprilia Leonardo 125cc ne gjendje te mire ka regjistrim edhe 7 muaj ,goma te reja ,gurtne te reja aprilia ,perquesi i rrymes i ri origjinale te gjitha bateri e re servisin e kemi bere ne Ktm me vaj dhe filter motori eshte ne gjendje perfekte pothuaj se i ri .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim