Aprilia Red ROse

Shitet nga: fisi 22 Sht 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1995
Komuna: Pejë
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Aprilia
Modeli: RS125
shes motoqikleten.aprilia red rose 125 i regj ne rks rregjistrim ka deri ne muajin.prill nr kontakt :044/585-958 si dhe 049/535-440
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim