Malaguti 100cc -03

Shitet nga: Fati 11 Krr 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR   1 300 EUR

Komuna: Pejë
Motoçikleta : Skuter
Shitet motorri Malaguti ciak 100 kubik
i sevisuar me rregull 3000 km te kaluara
1 vit regjistrim
goma dhe frena te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim