Piaggio beverly cruiser 500ie 10 aniversario

Shitet nga: Besi 15 Krr 02:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Motoçikleta : Skuter
Piaggio Beverly cruiser grand skuter
10 Aniversario
ky model eshte extra 10 vjetori i beverlit
500 ie
31kw 42 ps
viti 2011 model 2012
i sapo doganuar dhe regjistruar rks
posedon Koferin mrapa
2 Qelsa
Gomat e reja
9600 km
qelsat me kod kunder vjedhjes
motoqikleta eshte ne gjendje perfekte
i sapo servisuar komplet


1250.00 eu dogana homologimi sigurimi tabela
te paguara


kontakt : 044146054
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim