Skuter cfmotor -09

Shitet nga: edmond 14 Pri 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Pejë
Motoçikleta : Skuter
Skuteri eshte ne gjendje shum te mir dhe shum i ri eshte i doganuar dhe i regjistruar 125 kubik le te lajmrohen vetem bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim