Aprillja sport -02

Shitet nga: mici 11 Maj 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Pejë
Motoçikleta : Sportiv
Aprillja 2002 sport I bardh dokomentat I ka ne ks shum I bukur dhe ne xhendje te mir teknike te xhitha I ka te ndrrune te reja esht 125kubik baj ndrrim me kubikazh ma te madhe qmimi 900euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim