Honda CBR 1000 F -88

Shitet nga: Albert Haxhijaj 17 Mar 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Pejë
Motoçikleta : Sportiv
Shitet Motoqikletq Honda CBR e transportuar nga Zvicrra, Motori ka doganen e paguar. Per me shum info kontakto ne 049 288 330 dhe 045 895 800.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim