Honda CBR 1000 F -88

Shitet nga: Albert Haxhijaj 18 Mar 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Motoçikleta : Sportiv
Honda CBR 1000 F dhe Honda 125 F, gjinden ne Peje te transportuara nga Gjermania repsektivisht nga Zvicerra. Motorrat jan ne gjendje te rregullt, te Doganuar, per me shum kontakto ne 045 895 800 / 049 288 330.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim