Suzuki RF600

Shitet nga: warlock 18 Pri 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Motoçikleta : Sportiv
shitet suzuki rf 600r 97 ps gendje perfekte sapo i ndrum menjaqi i shpejtsive i ri servisi koplet vai,fitlera,frenat parat dhe mbatat te reja, goma e mbast 3 muj e perdorme po thuajse e re shum sende extra xenone light mat pain dhomzort me zegjirt koplet te ndrum te reja DID auspuhi exta sund etje ... me ni fjal gjendje perfekte viber 049 373 347
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim