Java 350cc -93

Shitet nga: fitim 06 Mar 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Motoçikleta : Të tjera
jawa 350 kubik 1993viti pezho50kubik piagjo 61kubuk skym50kubik shum ne gjendje te mir ndrrim i mundshem dhe bejm sservisimin e tyre ju mir presim faliminderit per mur kuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim