Kawasaki vulcan 800cc -04

Shitet nga: kawasaki 22 Mar 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Pejë
Motoçikleta : Të tjera
shitet choperi ne gjendje te shkelqyer optike dhe mekanike
KAWASAKI CLASSIK 800 KUBIK
VITI 2004
I DOGANUAR DHE REXHISTRUAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim