Shes apo ndrroj Yamaha 600cc

Shitet nga: Muli 17 Mar 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1996
Komuna: Pejë
Motoçikleta : Të tjera
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: 600cc
Shes apo ndrroj Yamaha 600cc i ka te gjitha serviset e kryme ne gjendje perfekte

ndrrim i mundshem me Motor Kross

qimi apo ndrrimi me marrveshje

049 412 132 dhe 049 611 822
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim