Goma per Motor kros sport

Shitet nga: xxxx 08 Dhj 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shitet Goma per motokros e gjon osht sportive qmimi volishem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim