Goma me fellne

Shitet nga: Gzimi 16 Nën 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shes fellnet me goma 205-55-16 per stinen e dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim