Gumat e motorave te gjith numrat

Shitet nga: kushtrim 04 Sht 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
shiten gumat e motorave te gjith numrat 30 copa te ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim