Pjes Per Yamaha Aerox

Shitet nga: Yamaha 03 Sht 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shes Pjes Per Aerox
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim