SHITEN FELLNET PER VW GOLF R 32 18 INQ

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AutoDeLuxe 16 Mar 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
DIMENZIONI - 225/40 R 18 92 V
NR FELLNEVE - 5G0 601 025 AG
GOMAT PIRELLI TE DIMRIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim