Pjes per kros

Shitet nga: x 23 Nën 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes keto pjes per kros granen maskat driten para dhe mbrapa si dhe disa pjes tjera .. bandashi i mram osht shitur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim