Elektromotorr

Shitet nga: bajram 03 Tet 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Pejë
shitet elektromorri i ri i ardhur nga austrija. i ka 11 kw ose 15 kf. esht i paperdorur kurr . ka kushtue mbi 800 euro. ka qen i dedikuar per nje agregat mirpo tani po e shes vetem per 290 euro .kam pague doganen 83 euro. ka dhe transmetuesin per 3 shirita.
esht 3 fazor[ [400 volt]. mund te thirrni ne viber tel,004369911524545 ose te shkrueni ne e mail.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim