Pjese

Shitet nga: musli 14 Jan 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
pjes per traktor dhe disa filtera per kamjon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim