Skoda 4x4

Shitet nga: Leotrimi 13 Jan 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Octavia
Shitet skoda sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje te mir me goma te dimrit dhe tvers
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim