Shitet urgjent MERCEDES 190 ..

Shitet nga: ukshin blakaj 25 Pri 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Pejë
MERCEDES 190 dizel viti 89 rks deri me 23 janar 2016 osht shum i ruajtum shihet edhe ne foto mercedesi osht ne gjendje shum te mir teknike me ni fjal tip-top mercedesi ka extra gjamat elektonik karrikat llasje te xhana etj.Shitet dhe ndrrohet per ma shum kontaktoni ne tel.049842404
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim