Renault Megane Scenic 1.6e -98

Shitet nga: Arbri 13 Dhj 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
*Vetura eshte ne gjendje te rregullt eshte vetur ekonomike familjare
*Servisat e kryera me rregull
*Goma te dimrit dhe te veres
*Panoram
*Timon servo
*Komanda ne timon
*Hidraulik
*Mbyllje qendrore
*Bejm ndrrim
*Mund te kontaktoni permes postes elektronike dhe ne nr. e telefonit +38649828403
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim