U SHITTT Mercedes GL 320 cdi 4matim

Shitet nga: Mercedes GL 25 Mar 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
>> SHITET
>> Motorri; 320 CDI 4MATIC AMERICAN
>> Automatik Tiptronik / SPORT 7SPEDD
>> Fuqia 165KW 230PS
>> KM ; 200000
>> Viti Prodhimit; 29.11.2008 MODEL I 2009
>> Nevgacion tmadh me taskrim dvd
>> Nxemje karikave
>> 7 ULSE KER FAMILJAR
>> Karigat lkur full
>> I Regjistruar ne RKS per her te par 2 muaj
>> Ngjyra: E zeze metalike, me nuaca
>> Xhamat elektronik hapen fabrikisht
>> Xhamat mbrapa color fabrikisht
>> Klimetronik 4 zonal Funksionale
>> Senzora Para dhe Mbrapa
>> Camer mbrapa
>> Snzora per mu parku vetura vet
>> Dritat Xenon bix Xenon fabrikisht me sistem robot
>> Dritat e Mjegulles me Senzor anas majtas me komand tymonit
>> ABS
>> ESP
>> Sport sistem amerikan
>> Bord kopjuter
>> Tempomat
>> Pasqyrrt me rregullim nga mrenda dhe nxmje
>> Timonin Hidraulik
>> Karrikat me rregullim elektronik poshte/larte sipas deshires
>> Pershtatje te timonit lart poshte si dhe para mbrapa
>> 12xAIRBAG
>> 4 Xhamat hapje/mbyllje me pulle (elektronik)
>> Centrale me Dirigjues dhe alarm fabriksht
>> 2 Qelsa te VW origjinall
>> Alarm Fabrikisht
>> Fellne me goma t reja
>> Hargjimet teper te vogla.
Mundeni te kontaktoni permes telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim