CITROEN C5 2.2 HDI - 2002 - RKS deri 2016 Qmimi..

Shitet nga: Alban 31 Krr 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 140 EUR

Komuna: Pejë
SHES CITROEN C5 2.2 HDI, VETURA POSEDON KETO VETI:

- NJE VIT TE PLOTE REGJISTRIM - RKS I SAPO DOGANUAR

- SERIA EXCLUZIVE
- AUTOMATIK - TIPTRONIK
- KLIMATRONIK (FUNKSIONALE)
- NAVIGACION
- MAGACINEN PER 6 CD
- TEMPOMAT
- SENZORA TE PARKIMIT MBRAPA
- SISTEMIN PER NGRITJE DHE ZBRITJE TE KAROCERISE 4 NIVELE VARESISHT SIPAS KUSHTEVE ATMOSFERIKE
- ULESET ME NXEMJE
- ULESET ME REGULLATOR TE POZITES ELEKTRONIK 3 OPCIONE
- DRITA XENON
- BLUETOOTH
- KONTROLL STABILITETI (ABS, ESP)
- DITARET ELEKTRONIKE
- KONTROL TRACTIONI,
- AIRBAG, AIRBAG PET TE GJITHE PASAGJERET,
- DRITARET ME HAPJE ELEKTRONIKE,
- MBYLLJE QENDRORE ME TELEDIRIGJIM,
- TIMON HIDRAULIK, IZOFIX, REGULLIM TE POZITES SE TIMONIT SIPAS NEVOJES.
- PASQYRET ELEKTRONIKE
- NJE QELES REZERV PO ASHTU


VLENE TE CEKET SE VETURA KA PASUR VETM NJE PRONAR NE ZVICER DHE I POSEDON TERE HISTORIATIN E SERVISIMIT TE RREGULLT NE GARAZHIN E AUTORIZUAR PER CITROEN, ESHTE VETURE FAMILIARE DHE NE GJENDLE TE MREKULLUESHME, NUK KERKON ASNJE INVESTIM.

ESHTE NE EMRIN TIM PERSONAL DHE BARTJA TE PRONARI I RI BRENDA DITES (dmth) NUK ESHTE HIPOTEK APO ME NDONJE PENGESE TJETER JURIDIKE.JU PRES BLERES SERIOZ, QMIMI I DISKUTUESHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim